تماس با ما : 02188964065  -  09122235192

ورق طرح سفال پرچین

ورق طرح سفال پرچین

ورق طرح سفال از جنس فلز گالوانیزه برای پوشش سقف های شیبدار و شیروانی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای قیمت مناسبی نیز می باشد.
پرچین در لغت دیواریست که از آمیختن گل و شاخه های درخت و بوته، گرداگرد باغ یا کشت زار درست کنند.مقاومت بالا در برابر طوفان گردو باد.نحوه نصب این پوشش بسیار متمایز از نمونه های مشابهی است که جهت پوشش سطح شیبدار استفاده می گردد.
این محصول به دلیل نوع هم پوشانی بسیار عالی ورق ها بس از نصب مانع از ورود جریان هوای پر فشار به سطح زیرین می شود. وهمچنین استفاده از متعلقات طراحی شده مخصوص آن باعث پوشش زوایای مختلف می شود که در نهایت منجر به ایجاد یک سقف یکپارچه و غیره قابل نفوذ می گردد
صرفه اقتصادی و قیمت مناسب
ورق های طرح سفال پرچین دارای صرفه اقتصادی هم برای پیمانکاران و هم کارفرما یا نیست که قرار است در پوشش سقف ویلا و یا آپارتمان خود از این محصول استفاده نمایند.
برخی از دلایل اثابت این امر به شرح زیر است. زیر سازی ساده، منجربه استفاده کمتر از پروفیل های چوبی و فلزی و همچنین اجرای خرپای ساده تر می شود. نصب سریع به دلیل وجود آموزش های فنی کافی در دسترس برای پوشش کاران موجود بودن متحلقات مورد نیاز در هنگام نصب سطح پوشش دهی بالای محصول در نهایت شاهد نصب نسبتا سریع آن هستیم. وزن کم. وزن پایین محصول حمل آن را به طبقات فوقانی ساختمان و حمل بر روی سقف را آسان می کند. از طرف دیگر هزینه های حمل آن از شرکت تا محل مورد نظر را نیز بسیار کاهش می دهد. عدم نیاز به رنگ، این محصول که در شرکت رنگ شده و در رنگ های بسیار متنوعی موجود است پس از نصب دیگر نیاز به رنگ مجدد نخواهد داشت و با گذشت زمان های طولانی نیز رنگ خود در حد مطلوب حفظ خواهد کرد. حجم کم. با توجه به این مضوع شاهد آن خواهیم بود که با دراختیار داشتن انبار یا مغازه ای کوچک خواهیم توانست مقدار زیادی این محصول را انبار کنیم. همچنین در محل بار به محل مورد نظر شما از وسایل نقلیه کوچکتر و ارزان تر استفاده خواهد شد. عمر طولانی و نگهداری آسان. از آنجا که این محصول از جنس ورق گالوانیزه می باشد توسط شرکت های تولید کننده آنها تا ۵۰ سال ضمانت می شوند که در شکل آنها تغییری به وجود نیاید. زیبایی.ورق طرح سفال فلزی پرچین با طرح منحصربه فرد و رنگ الکترواستاتیک(پودری) دارای جذابیست ویژه بوده که با انعطاف پذیری و قابلیت نصب در شیب ۱۲تا ۹۰ درجه در زیبا سازی نمای معماری های سنتی و مدرن نقش مهمی ایفا می کند. مقاومت در برابر آتش با بکارگیری ورق های گالوانیزه، تایل های پرچین قادر به تحمل بیش از ۷۲۰ درجه سانتیگراد حرارت می باشد. همچنین وزن بسیار کم تایل ها باعث می گردد در آتش سوزی های داخلی بام دیر تر فرو بریزد. ایمن در برابر زلزله. تایل های پرچین سبک تر از سایر پوشش های سقف بوده وبا توجه به همپوشانی تایل ها و قفل گشتن آنها توسط میخ ها یا پیچ های فولادی ریسک ریزش را به حداقل می رساند و مقاومت قابل توجهی در مقابل نیروهای برشی و پیچشی زلزله دارند. کاربرد آسان. بنابر ویژگی های پرچین. این تایل ها از نظر فنی به راحتی
امکان تعویض سیستم پوشش فرسوده موجود و یا تبدیل سقف مسطح به شیبدار را در حداقل زمان و هزینه مهیا می نمایند. در دهه اخیر این حقیقت در ایمن و مقاوم سازی ساختمان های فرسوده. به خصوص اماکن عمومی و حساس مانند مدارس، بیمارستان ها و غیره در سراسر جهان مورد استقبال و حمایت مراجع دولتی و نظامی قرار گرفته است. سیستم کامل. پرچین علاوه بر تایل های اصلی دارای لوازم جانبی کاملی می باشد که تمامی توقعات مهندسین و طراحان ساختمان را از نظر فنی. ایمنی و زیبایی نما تامین کرده و نیازی به وسائل و مصالح جانبی دیگر ندارد. خلاصه مقاوم در برابر باران های شدید، تگرگ و برف مقاوم در برابر باد و طوفان، تنوع در رنگ( آجری، قرمز، آبی، قهوه ای، نارنجی، قهوه ای سوخته، نارنجی و غیره) گارنتی در برابر چکه. دوام ۵۰ ساله در برابر عدم تغییر شکل. مقاوم در برابر نور خورشید و دوام بیشتر رنگ. صرفه اقتصادی برای مجری و مشتری. کاربر آسان. سیستم کامل. ایمنی در برابر زلزله. زیبایی.
مشخصات فنی ورق طرح سفال پرچین
طرح پرچین. ورق ها از جنس گالوانیزه، قطر ۰/۶ و ۰/۵میلیمتر. رنگ به روش الکترو استاتیک(پودری) ابعاد ورق ها ۹۸۰ میلیمتر طول و ۳۷۰ میلیمتر عرض.
وزن هر ورق ۰/۶تقریبا ۲ کیلوگرم و هر ورق ۰/۵قریبا ۱/۷ کیلو گرم. پوشش مفید هر ورق ۰/۳۴متر مربع. زیر سازی پروفیل و یا چوب ۳۰*۳۰میلیمتر از پایین ترین
نقطه سقف در طول شیب با فاصله ۹۰ سانتی متر به صورت عمودی و پروفیل یاچوب با ابعاد. ۲۰*۲۰میلی متر با فواصل  ۳۷۰میلی متر به صورت افقی متناسب با نوع سقف اجرا می گردد.
توجه اجرا برای سقف های مختلف ممکن است تفاوت داشته باشد که با ناظر فنی مجری باید لحاظ شود طریقه نصب تایل طرح سفال فلزی پرچین. نصب تایل از پایین ترین قسمت شیب و از قسمت مخالف زاویه دید آغاز شده و به تاج (قله) مرکزی ختم می شود. و در انتها با تیزه و کنار پوشش داده می شود. مورد استفاده ورق طرح سفال پرچین. پوشش سقف های شیبدار ویلا، سوله، پمپ بنزین یکی از موارد استفاده ورق های طرح سفال که محبوبیت زیادی پیدا کرده اند پوشش سقف های شیبدار ویلا و سوله می باشد. پس از گذشت زمان و مشخص شدن اهمیت سقف های شیبدار و شیروانی در ساخت ویلا. سوله و دیگر بناها متخصصان ایرانی نیز علاقه خود را به این نوع سقف ها نشان داده و در نتیجه امروزه در سطح شهر ها و استان ها شاهد بناهای زیادی هستیم که از این پوشش ها استفاده کرده اند. در ابتدایی شکل پوشش های مورد استفاده این سقف های از گل استفاده می شد که با گذشت زمان محصولاتی سیمانی جای آنها را گرفت. در نهایت و پیشرفت روز افزون این صنعت امروز از ورق های گالوانیزه طرح دار برای پوشش این سقف ها استفاده می شد. محصولات امروزی مزایای بسیاری نسبت به پدران خود دارند که باعث جاگزینی آنها شده است. برخی از این مزایا به شرح زیر است. وزن کمتر ورق طرح سفال پرچین. هزینه کمتر. هزینه خرید محصول و زیر سازی مورد نیاز به شدت کاهش یافته است. ایمنی بیشتر. زمان نصب کمتر.زیبایی بیشتر. تنوع رنگ موجود در این ورق های طرح سفال انعطافت بیشتری را در اختیار طراحان قرار می دهد. یکی از موارد استفاده این ورق ها که مهمترین مورد نیز می باشد. پوشش سقف های شیبدار ویلا های مسکونی تفریحی، سالن های ورزشی، سوله، پمپ بنزین، انبارها و بسیاری دیگر از سطوح شیبدار است

ورق طرح سفال پرچین

فروش ورق طرح سفال پرچین

این ورق های فلزی رنگ برای پوشش هر سطح شیب دارای قابل استفاده می باشند وهیچ گونه محدودیتی از لحاظ نصب آنها روی دیوار، نمای ساختمان و غیره نمی باشد. آن دسته از هم میهنانی که در شمال کشور یا در استان هایی همچون مازندران، فارس، تبریز، خراسان رضوی، خراسان شمالی و جنوبی، آذربایجان های غربی و شرقی، تهران، البرز، ویا در شهرها و
شهرستان هایی همچون ملارد، کلاردشت،رودسر، دماوند، بابلسر، ارومیه، مشهد، سبزوار، دزفول و غیره زندگی می کنند
بیشتر با این نوع سقف ها آشنا هستند و کارهای اجرا شده زیادی را در طول روز مشاهده می کنند که سقف آنها ورق طرح سفال پرچین نصب شده است. اما در صورتی که نیاز با مشاهده نمونه کارهای اجرا شده دارد می توانید به گالری تصاویر مراجعه نمایید و تصاویر مختلفی را ببینید. قابل ذکر است که تصاویر زیر سازی و نحوه نصب این تایل نیز در همین وب سایت منتشر شده است. برای مشاهده تصاویر زیر سازی، تیر ریزی، خرپا، آهن کشی، و هر اصطلاح دیگر به گالری تصاویر مراجعه نمایید.
قابل توجه به هم میهنان شمال کشور عزیزمان ایران که در استان ها وشهر های گیلان، رشت، بابلسر، رودسر، اردبیل، مراغه، خوی، رامسر، تنکابن، چالوس، دامغان، شاهرود، گرگان، آمل، بندر ترکمن، و غیره زندگی می کنند باید عرض شود که این ورق های طرح سفال جایگزین ورق های حلبی یا حلب ساده ای هستند که در زمان های گذشته از آنها استفاده می شده است. در صورتی که نیاز به نصاب و مجری ورق های طرح سفال پرچین دارید با ما تماس بگیرید.
پوشش سردرب ورودی حیاط اپارتمان با ورق طرح سفال پرچین. سردرب ورودی حیاط را می توان با ورق طرح سفال پرچین نصب و اجرا کرد که البته باید شیبدار باشد.
ورق طرح سفال پرچین در سردرب ساختمان

ورق طرح سفال پرچین در سردرب ساختمان

ورق طرح سفال پرچین در سردرب ساختمان

در شهر ها و کشور هایی که بارش برف و باران در آنها زیاد است و همچنین خانه های ساخته شده در برخی مناطق آنها بزرگ و ویلایی می باشد در ورودی ساختمان یا ویلا سردربی نصب می شود.دلیل آن این است. زمانی که یک شخص پشت درب منتظر باز شدن درب می باشد و هوا بارانی یا برفی است خیس نشود.این امر از زمان های دیرین نیز در کشور ما رواج داشته و امروزه شکل جدیدی به خود گرفته است. در فیلم های قدیمی که در روستاها و شهر های شمال کشور تهیه شده اند و از سیما پخش می شوند این موضوع به خوبی نمایان است. سردرب انواع مختلفی دارند که نوع شیبدار یکی از آنها می باشد. همانطور که در مطالب پیشین توضیح داده شده شیبدار ساختمان سقف ها دارای مزایای فراوانی می باشد که یکی از مزایای سردرب های شیبدار عدم بارش برف و باران به درب ورودی شده و مانع از پوسیدگی و از بین رفتن آن می شود. در زمان کنونی برای اجرا و نصب این پوشش بر درب ورودی حیاط و آپارتمان از ورق های فلزی رنگی استفاده می شود که پرچین انتخاب بسیار مناسبی برای اینکار می باشد. برای مشاهده نمونه کارهای اجرا شده با این محصول به گالری تصاویر سردرب حیاط مراجعه نمایید. این سردرب ها علاوه بر مزایای ذکر شده باعث زیبایی ساختمان های مدرن و امروزی نیز شده اند. این نوع از پوشش در طرح های معمولی هزینه های زیادی در بر دارند. مصالح مورد نیاز برای اجرای یک سردرب حیط شامل موارد زیر است.ورق طرح سفال پرچین، نمای پیشانی فلزی، دامپا و لمبه فلزی، تیزه گردتیزه هشتی فلزی، کناره یا فلاشینگ فلزی، سقف شیبدار بستگی به سقف دارد.علاوه به مصالح بالا ساخت خرپا و آهنکشی یا چوب کشی برای تیر ریزی هم نیز نیاز دارید.نمای پیشانی فلزی آپارتمان و ویلا. ورق های طرح سفال امروزه نقش مهمی در زیبا سازی شهرها ایفا می کند و شاهد بکار گیری آنها در نمای پیشانی بالای آپارتمان ها نیز هستیم.پیشانی ساختمان یا آپارتمان در واقع اصطلاحی است که پوشش کاران سقف های شیبدار برای پوشش نوار بالای ساختمان ها انتخاب کرده اند. نصاب های محترم نام به جا و مناسبی را انتخاب کرده اند زیرا این سازه در نقطه ای از ساختمان نصب می شود که به مانند پیشانی انسان می باشد.پیشانی آپارتمان با سازه های فلزی اجرا می شوند و معمولا در زمانی که نصب نمای ساختمان تمام می شود نوبت اجرای سازه پیشانی می باشد. بهتر است در زمان ذکر شده پیشانی اجرا و نصب شود زیرا اجرای این سازه نیاز به داربست می باشد. و در صورتی که در زمان نصب شده اجرا نشود هزینه نصب مجدد داربست باید پرداخت شود. دلیل دیگر پیشنهاد ما برای اجرا در زمان یاد شده آن است که باید نمای سنگ یا کامپوزیت یا هر چیز دیگر اجرا شود و به لبه بالای ساختمان برسد سپس پیشانی نصب شود زیرا باعث یکپارچگی و زیبایی دو چندان در نمای ساختمان می شود.

ورق طرح سفال پرچین به دلیل آنکه نصب آجری مانند دارد و طرح ریزی دارد نمای بسیار زیبایی می تواند در پیشانی ساختمان داشته باشد زیرا که پیشانی ساختمان در ابعاد با عرض زیاد و ارتفاع کم اجرا می شوند.استفاده از محصولاتی که در طرح ریز و چینش آجری داشته باشد بسیار مهم است بافت آجری به دلیل آن است که پس از نصب سقف نمایی یکپارچه ارائه می دهد و خطوط بین محصولات نمایان نخواهد شد. برای درک بهتر این موضوع بهتر است به گالری تصاویر مراجعه کرد و سقف ها و پیشانی های اجرا شده با پرچین و پیشانی های اجرا شده با دیگر محصولات را که البته تعداد بسیار محدودی هستند را با هم مقایسه کنید

ورق طرح سفال پرچینورق طرح سفال پرچینورق طرح سفال پرچین

نمای ساختمان ورق طرح سفال پرچین

نمای ساختمان ورق طرح سفال پرچین

نمای ویلا با ورق طرح سفال پرچین.

Share

مشخصات انتشار مطلب

زمان انتشار: آذر 25, 1396

آخرین ویرایش در دوشنبه, 27 آذر 1396 00:46
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

عضویت در خبرنامه سایت

درباره ما

ویلا مدرن با بیش از 10سال سابقه کاری خود در زمینه ساخت و نصب انواع سقفهای شیب دار خرپا سوله ویلا آلاچیق و سردر آماده هست تا پروژه های شما را پذیرفته و در کمترین زمان و با بهترین کیفت به شما تحویل نماید.

اطلاعات بیشتر icon

آمار بازدید سایت

مشخصات تماس

icon info@villamodern.ir

icon 02188964065

09122235192

09193228150

ساعت پاسخگویی

7*24 پاسخگوی شما عزیزان هستیم